En çok satan Zengin Baba Yoksul Baba kitabının yazarı Robert Kiyosaki, kripto para biriminin fiyatı 20 bin doları test ederse daha fazla bitcoin alacağını söylüyor. Bitcoin fiyatının düşmesinin “harika bir haber” olduğunu belirtti ve “Daha zengin olma zamanının geldiğini” de sözlerine ekledi.

Zengin Baba Yoksul Baba Robert Kiyosaki: Bitcoin Çöküyor, BTC 20 Bin Doları Test Ettiğinde Satın Alacak

Robert Kiyosaki Daha Fazla Bitcoin Almayı Planlıyor

Rich Dad Poor Dad’ın yazarı Robert Kiyosaki, Pazar günü bitcoin fiyatı ve ne zaman daha fazla BTC alacağı hakkında tweet attı .

Zengin Baba Yoksul Baba, Kiyosaki ve Sharon Lechter tarafından ortaklaşa yazılan 1997 tarihli bir kitaptır. Altı yılı aşkın bir süredir New York Times En Çok Satanlar Listesi’nde yer almaktadır. Kitabın 32 milyondan fazla kopyası 109’dan fazla ülkede 51’den fazla dilde satıldı.

Kiyosaki yazdı:

Bitcoin fiyatı çöküyor. Harika haber. BTC’yi 6 bin dolar ve 9 bin dolardan aldım . BTC 20 bin doları test ederse daha fazla satın alacağım . Daha zengin olma zamanı geliyor.

Gümüşün bugün en iyi pazarlık olduğunu da sözlerine ekledi ve “Gümüş hâlâ yüksek olanın %50 altında” dedi.

Kiyosaki, aylardır büyük bir kaza konusunda uyarıda bulunuyor. Aralık ayında şunları söyledi : “Çöküş ve depresyon geliyor. Altın, gümüş, bitcoin, emlak da çökecek.” Kasım ayında enflasyon konusunda uyardı ve “daha ​​fazla altın, gümüş, bitcoin, ethereum, kiralık emlak ve petrol” satın almayı planladığını da sözlerine ekledi.

Ünlü Zengin Baba Yoksul Baba yazarı geçen yıl Haziran ayında, dünya tarihindeki en büyük balonun büyüdüğünü ve tweet attığını söyledi: “Dünya tarihinin en büyük çöküşü geliyor… Bitcoin’in 24 bin dolara düşmesini bekliyorum .” Ekim ayında yatırımcılara büyük bir çöküşün ardından depresyona hazırlanmalarını tavsiye etti ve şunları ekledi: “Akıllı olun: Satın alın, altın, gümüş, bitcoin.”

Kevin H.